پیجینگ تحت شبکه

پیجینگ تحت شبکه

پیجینگ تحت شبکه یک سیستم ارتباطی بی‌سیم هستند که به کمک بلندگوهایی امکان پیج کردن اسامی افراد برای فراخوانی، اعلام هشدار، مدیریت بهتر کسب‌وکارها، پخش اذان، موزیک و … بکار می‌روند. سیستم پیجینگ تحت شبکه، سیستمی است که امکان ارتباط یک طرفه را برای مخاطبان گسترده فراهم می‌کند. سیستم‌های پیجینگ پیام‌ها را با استفاده از شبکه اینترنت پخش می‌کنند و بر خلاف سیستم‌های پیجینگ آنالوگ، به سیم‌کشی نیاز ندارند.

همچنین اتصال به اینترنت طیف وسیعی از مزایا را به همراه دارد. به عنوان مثال یک سیستم پیجینگ را می‌توان با انواع تنظیمات فیزیکی نصب و مدیریت کرد. همچنین به راحتی با سایر فناوری‌های ارتباطی مانند تلفن‌های هوشمند، کامپیوتر و مراکز تلفن، قابل ادغام است. سیستم پیجینگ تحت شبکه با عنوان سیستم پیجینگSIP  و یا سیستم پیجینگ IP نیز شناخته می‎شوند.

سیستم پیجینگ IP یک سیستم صوتی متشکل از اینترکام و بلندگوهای متصل به شبکه است که صدای انسان، موسیقی یا صداهای دیگر را تقویت می‌کند. همچنین شامل نرم‌افزار مدیریت صدا می‌باشد. این سیستم صوتی شامل بلندگوها، اینترکام، تقویت کننده‌های صوتی و نرم افزارهای مدیریتی است. اکنون آسان‌تر از هر زمان دیگری می‌توان با استفاده از شبکه اترنت موجود، یک سیستم پیجینگ یا اینترکام در سراسر ساختمان‌ها مثلا یک ساختمان یک دانشگاه نصب کرد. همچنین می‌توان از آن برای ارائه اعلان اضطراری به محوطه دانشگاه یا پیام‌های خاص به هر اتاق استفاده کرد.

در ساختمان‌های بزرگ، کارخانه‌ها، فرودگاه‌ها، کارگاه‌ها، شرکت‌ها و سازمان‌ها، سیستم‌های پیجینگ تحت شبکه بکار می‌روند و معمولاً به تعدادی منطقه یا مناطق تحت پوشش تقسیم می‌شوند. این دستگاه کاربرپسند به ارسال پیام‌های سریع کمک می‌کند و نگرانی‌های ارتباطی شما را در جایی که ممکن است تماس صوتی امکان‌پذیر نباشد، کاهش می‌دهد. برای آشنایی بیشتر با پیجینگ تحت شبکه، در ادامه این مطلب از گروه تولیدی صنعتی سریر با ما همراه باشید.

سیستم‌های پیجینگ تحت شبکه چگونه کار می‌کنند؟

 پخش کننده پیام معمولاً یک تابع پیجینگ را با IP از گوشی خود یا یک رابط کامپیوتری مرتبط انتخاب می‌کند. سپس پیام را اعلام می‌کند و به صورت اختیاری آن را از نظر وضوح صدا بررسی می‌نماید. پس از آماده شدن پیام علاوه بر اینکه امکان پخش آن در همان لحظه وجود دارد، بلکه می‌توان صداها، اذان، هشدارها و … را به صورت زمانبندی شده، همراه با برنامه‌ریزی برای پخش آماده کرد. پیام به همه دستگاه‌های انتقال در شبکه پیجینگ فرستاده شده و از طریق اسپیکرهای تحت شبکه و یا آمپلی‌فایر پخش می‌شود.

برخی از مزایای سیستم‌های پیجینگ تحت شبکه

استفاده از سیستم پیجینگ تحت شبکه، در مقایسه با سایر وسایل ارتباط جمعی دارای چندین مزیت است که عبارتند از:

  • امکان برقراری ارتباط جمعی قابل اعتماد
  • امکان ارسال پیام به “مناطق” خاصی از یک ساختمان
  • مخابره پیام به طور همزمان به هر قسمت از ساختمان با شبکه‌ای از بلندگوها
  • قابلیت گسترش آن آسان است و نیازی به کابل کشی ندارد
  • مدیریت آسان و عدم وجود پیچیدگی
  • امکان اتصال به خطوط تلفن شهری را دارد
  • امکان استفاده از تلفن‎های رومیزی به عنوان پیجر
  • امکان اتصال از طریق وب سرویس به سامانه‌های نرم‌افزاری

در چه مکان‌هایی از سیستم پیجینگ تحت شبکه استفاده می‎شود؟

سیستم‌های پیجینگ امروزه بخشی جدایی ناپذیر از صنایع مختلف و کسب‌و‌کارها هستند، زیرا به طور مؤثر اطلاعات حیاتی را برای عملیات گوناگون ارائه می‌دهند. موسساتی مانند بیمارستان‌ها، مراکز خرید، مدارس، دانشگاه‌ها، خطوط هوایی و هتل‌ها از سیستم‌های پیجینگ برای هماهنگ کردن فعالیت‌ها استفاده می‌کنند، حتی زمانی که کارگران به طور گسترده پراکنده هستند.

اگر کسب‌وکاری دارید که به یک سیستم پیجینگ قابل اعتماد نیاز دارد، گروه تولیدی صنعتی سریر طیف گسترده‌ای از محصولات را ارائه می‌کند که مطابق با نیازها و مشخصات شما طراحی شده‌اند. این گروه تولیدی اجزای پیجینگ تحت شبکه را با بالاترین کیفیت عرضه، نصب و راه‌اندازی می‌کند.

دستگاه‌های پیجینگ سریر از مراکز تلفن گرفته تا بلندگوها را پشتیبانی می‌کنند و این اطمینان را به شما می‌دهند که می‌توانید ترکیب مناسبی از اجزا را برای مطابقت با خواسته‌هایتان پیدا کنید. علاوه بر این، گروه سریر تیمی از کارشناسان حرفه‎ای دارد که آماده پاسخگویی به سؤالات شما هستند.

عناصر تشکیل دهنده یک سیستم پیجینگ تحت شبکه چیست؟

رایج‌ترین عناصر یک سیستم پیجینگ شامل میکروفون‌ها، تقویت کننده‌ها و بلندگوها هستند. این دستگاه‌ها معمولاً به یک مرکز کنترل (مرکز تلفن تحت شبکه) متصل می‌شوند، جایی که می‌توان پیام‌ها را ضبط و برای پخش برنامه‌ریزی کرد.

یک میکروفون معمولاً در یک مرکز کنترل تعبیه شده است تا صدای شما را که به صورت سیگنال آنالوگ است گرفته و به سیگنال‌های الکتریکی تبدیل کند.

یک تقویت‌کننده (آمپلی فایر) این سیگنال‌ها را تقویت می‌کند تا به اندازه کافی قدرتمند باشند و از طریق چندین بلندگو پخش شوند.

بلندگوها نیز پیام شما را در کل منطقه یا در مناطق خاص پخش می‌کنند. بلندگوها باید به صورت استراتژیک در سرتاسر محل کار شما قرار گیرند تا اطمینان حاصل شود که همه کارکنان می‌توانند پیام شما را بشنوند. از آنجایی که این دستگاه‌ها به آمپلی فایر وصل می‌شوند، کنترل کاملی بر میزان صدای آن‌ها از مرکز فرمان دارید. همچنین می‌توانید بلندگوها را در مناطق خاصی تعیین کرده و کنترل کنید کدام مناطق پیام شما را دریافت می‌کنند.

سیستم‌های پیجینگ تحت شبکه چگونه استفاده می‌شوند؟

بسته به نیاز کسب و کار شما، سیستم‌های پیجینگ می‌توانند در پیکربندی‌های مختلفی ارائه شوند. آن‌ها برای شرکت‌هایی که تعداد زیادی کارمند یا نیروی کار پراکنده دارند، مفید هستند. رایج‌ترین استفاده از سیستم‌های پیجینگ برای اطلاعیه‌های عمومی همچون افتتاح یا بسته شدن یک موسسه است. فروشگاه‌های مواد غذایی و مراکز خرید اغلب از آن‌ها برای اطلاع رسانی به مشتریان در مورد تبلیغات مداوم استفاده می‌کنند. همچنین مدارس و دانشگاه‌ها از آن‌ها برای انتقال اطلاعات به دانش آموزان و معلمان استفاده می‌کنند.

در دولت، خدمات اضطراری مانند پلیس، بیمارستان‌ها و ادارات آتش نشانی از سیستم‌های پیجینگ برای اطلاع رسانی به همه پرسنل از یک حادثه استفاده می‌کنند. این دستگاه‌ها همچنین به طور گسترده توسط شبکه‌های ریلی در مناطق شهری برای پخش دستورالعمل‌ها و توصیه‌های ایمنی استفاده می‌شود. یک سیستم پیجینگ برای اعلام خطرات احتمالی نیز مؤثر است. به عنوان مثال، می‌توان از پیجرها برای اطلاع رسانی به کارکنان در مورد آتش سوزی، تخلیه یک محیط و … استفاده کرد تا آن‌ها بتوانند واکنش درست را نشان دهند.

هنگام خرید سیستم پیجینگ تحت شبکه باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

هنگام خرید و راه‌اندازی یک سیستم پیجینگ تحت شبکه، باید چندین فاکتور مهم را در نظر بگیریدکه عبارتند از:

شما باید نوع سیستم پیجینگ را متناسب با نیاز و بودجه خود انتخاب کنید. به عنوان مثال، شما باید تعیین کنید که آیا شرکت شما به تجهیزات فضای باز یا داخلی نیاز دارد.

همچنین باید مطمئن شوید که اجزا با هم سازگار هستند. در غیر این صورت، آن طور که انتظار دارید، کار نخواهند کرد.

کیفیت قطعات نیز باید در نظر گرفته شود. به عنوان مثال، میکروفونی که پیام‌های شما را به وضوح منتقل نمی‌کند، حداکثر کارایی را ارائه نمی‌دهد. یا به عنوان مثال اسپیکرهایی که دارای نویز یا اکو در پخش صدا باشند، نمی‎توانند کیفیتی را که شما مد نظر دارید، تحت پوشش قرار دهند.

راه‌اندازی سیستم‌های پیجینگ بدون شک با پیچیدگی‌هایی همراه است و نیاز به انکانات و تجهیزات متعددی دارد. به همین دلیل گروه تولیدی صنعتی سریر در خدمت شماست تا بتوانید متناسب با نیازتان، تجهیزات لازم را تهیه کرده و موفق به نصب سیستم پیجینگ اختصاصی خود شوید. تمامی قطعات و تجهیزات سیستم پیجینگ تحت شبکه با بالاترین کیفیت و استانداردهای روز دنیا توسط کارشناسان حرفه‌ای شرکت سریر ارائه می‌شوند. می‎توانید همین امروز با شرکت سریر تماس گرفته و سیستم پیجینگ مورد نظرتان را سفارش بدهید.

سیستم پیجینگ و انواع آن

از این سیستم جهت ارسال پیام صوتی در محیط های باز و بسته کاری استفاده می شود. معمولاً از سیستم پیجینگ جهت فراخواندن افراد، پخش رادیو، اذان، موزیک و یا هشدار به یک عامل و… استفاده می کنند. این سیستم بر طبق تکنولوژی به دو مدل آنالوگ و پیجینگ تحت شبکه تقسیم می شود که هر کدام ویژگی ها  و کارکرد های خاص خود را دارند.

سیستم پیجینگ آنالوگ:

در نوع آنالوگ همه اجزا آنالوگ بوده و از وسایل آنالوگ برای آن استفاده می‌ کنند. به طور مثال این سیستم به آمپلی فایر های آنالوگ متصل می شود. آمپلی فایر در این سیستم وظیفه تقویت صدا را بر عهده دارد.

سیستم پیجینگ تحت شبکه:

این سیستم هم ظاهری مشابه با مدل آنالوگ دارد و از کابل کشی شبکه استفاده می کند. بلند گو ها و آمپلی فایر ها در سیستم پیجینگ IP به صورت داخلی و تحت شبکه می باشند. IP و SIP نام های دیگر سیستم پیجینگ تحت شبکه هستند.

موضوع مورد بحث ما در این مقاله سیستم پیجینگ تحت شبکه می باشد. درباره این سیستم، موارد کاربرد و سایر خصوصیات آن صحبت خواهیم نمود‌.

بلندگو های سقفی سیستم پیجینگ تحت شبکه

اهداف سیستم پیجینگ تحت شبکه

سیستم پیجینگ تحت شبکه، روش جامع مدیریت سیستم صوتی مانند اعلان عمومی و پخش فایل‌های صوتی زمان‌ بندی شده مثل: مناجات های مذهبی و یا پخش موسیقی است. با استفاده از این روش، مدیر سامانه صوتی می تواند تغییراتی در حجم صدای زون های مختلف ایجاد کند. این سیستم برای سه هدف به کار گرفته می شود، این سه هدف عبارتند از:

۱– انتقال دادن سیگنال های مختلف صوتی بسیار با کیفیت، در دسترس بودن و همچنین انعطاف پذیری بالا.

۲– ادغام نمودن تجهیزات امنیتی به وسیله خطوط عبوری سیگنال، جهت کنترل کردن دوربین ها، کلیدهای روشنایی یا سنسورهای محرک درب و… .

۳– پاسخ دادن به موقعیت ها و در صورت ضرورت کنترل کردن منطقه تحت نظارت از لحاظ صوت.

در کل هدف اصلی استفاده از سیستم پیجینگ تحت شبکه اطلاع رسانی صوتی می باشد و تمامی این اهداف منجر به این هدف اصلی می شود.

مکان های استفاده از سیستم پیجینگ تحت شبکه

از سیستم پیجینگ تحت شبکه در مکان های مختلفی می توان استفاده نمود. بیشتر مکان های کاری، مخصوصاً مکان های بزرگ با کارکنان زیاد به این سیستم نیاز دارند. بعضی از مکان هایی که به سیستم پیجینگ علی الخصوص مدل تحت شبکه نیاز دارند را در ادامه مقاله بیان می کنیم.

سیستم پیجینگ تحت شبکه مناسب ادارات:

اداره ها و مکان هایی مانند: وزارتخانه ها، از سیستم پیجینگ برای پیج کردن کارکنان، پخش اعلامیه های عمومی برای کارکنان و … استفاده می کنند. در اداره ها این سیستم را جهت  پخش اذان هم مورد استفاده قرار می دهند. در سیستم های پیجینگ تحت شبکه، امکان پخش اذان به صورت خودکار از طریق نرم افزار ایجاد شده است.

سیستم پیجینگ IP  مناسب بیمارستان:

پیج کردن پزشکان، پرستاران و… که نقش مهمی در سریع رسیدگی کردن به بیماران دارند، از کارکرد های مهم سیستم پیجینگ تحت شبکه می باشد. میزان صدا و کیفیت این سیستم برای بیمارستان باید دقیق تنظیم شود تا باعث نارضایتی و آزار بیماران و سایر کارکنان نشود. می توان در بیمارستان ها از خاصیت زونبندی این سیستم استفاده کرد. می توان در بعضی قسمت ها مانند قسمت بیماران قلبی این سیستم را به کار نگرفت.

کاربرد سیستم پیجینگ تحت شبکه برای مدارس و دانشگاه ها:

از این سیستم جهت پیج کردن دانش آموزان و دبیران، پخش موسیقی در زنگ های ورزش و تفریح و اعلام اطلاعیه های مهم و… استفاده می کنند. بخش بندی دقیق بلند گو ها روی کنترل کردن نظم و آرامش کلاس ها تاثیر دارد. این سیستم ها را در مواقع برگزاری جشن های مدرسه مورد استفاده قرار می دهند.

سیستم پیجینگ مناسب برای فضاهای شهری:

از این سیستم برای اعلام هشدار، پخش اذان، اطلاع رسانی فراخوان ها و اطلاعیه های شهری و… استفاده می شود. از این سیستم در پارک ها، مکان های تفریحی و نمایشگاه ها و… جهت پخش موسیقی و ایجاد محیطی آرام بخش استفاده می کنند. در مکان های عمومی از این سیستم استفاده کرده و تمامی نکاتی که می خواهند را بیان می کنند.

بلند گو های شیپوری در سیستم پیجینگ تحت شبکه

اجزای سیستم پیجینگ تحت شبکه

سیستم پیجینگ تحت شبکه از اجزای مختلفی ساخته شده است که کارایی سیستم را بالا می برد. این اجزا عبارتند از:

بلند گوهای تحت شبکه:

این بلندگو ها دارای یک برد الکترونیکی برای ارسال و دریافت صدا در بستر شبکه می باشند. این بلندگو ها مانند یک کد داخلی در مرکز تلفن یا سیستم مانیتورینگ عمل می کنند. بلند گو های تحت شبکه با توانی معادل با ۳۰ وات از PoE برای تأمین برق استفاده می نمایند. بلندگو ها انواع مختلفی دارند که عبارتند از:

بلندگو سقفی:

از بلند گو های سقفی در ارتفاعات مختلف استفاده می شود. برای ارتفاع بالای ۴ متر باید بلند گو با توان ۳۰ وات را مورد استفاده قرار داد. برای ارتفاع های ۳ متر و پایین تر می توان از بلندگو های ۵ و ۱۰ وات استفاده نمود. در ارتفاع پایین نباید از بلندگو با توان بالا استفاده کرد چون صدایی آزار دهنده خواهد داشت. پس باید میزان توان را متناسب با ارتفاع در نظر گرفت.

بلندگو ستونی:

بلندگو های ستونی پیجینگ تحت شبکه در دو مدل Outdoor و Indoor ساخته شده و در سالن های وسیع مورد استفاده قرار می گیرند. در کافی شاپ ها، سالن های فرودگاه از این بلند گو ها استفاده می کنند. در مکان های شلوغ می توان از بلندگو های زیاد با توان پایین استفاده نمود. این بلندگو ها مساحتی به اندازه ۵۰ تا ۱۵۰ متر مربع را پوشش می دهند. 

بلندگو شیپوری:

بلندگو شیپوری در سیستم پیجینگ تحت شبکه برای فضای باز و نویز دار مناسب می باشد. این بلندگو دارای توان سه برابری در پخش و پرتاب صدا می باشد. از بلندگو های شیپوری می توان در سالن های تولید هم استفاده کرد.

آمپلی فایر های تحت شبکه:

از این آمپلی فایر ها برای متصل شدن بلندگو های ولتی استفاده می کنند. آمپلی فایر در سیستم پیجینگ تحت شبکه برای محیط های بدون کابل کشی مورد استفاده قرار می گیرد. آمپلی فایر نسبت به بلندگو ها ارزان تر هستند ولی دارای محدودیت کابل کشی و زونبندی هستند. 

مبدل آمپلی فایر آنالوگ به SIP:

این مبدل از اجزای اصلی سیستم پیجینگ تحت شبکه نمی باشد ولی از آن لحاظ که در اتصال بعضی شبکه ها و تبدیل آنها به تحت شبکه کمک می کند، ما در این قسمت آن را معرفی کرده ایم. این قطعه به عنوان مبدل آمپلی فایر آنالوگ به تحت شبکه مورد استفاده قرار می گیرد. در صورت استفاده از این مبدل آمپلی فایر فقط یک زون خواهد داشت. 

اینترکام تحت شبکه:

اینترکام یکی دیگر از اجزای اصلی پیجینگ تحت شبکه می باشد که برای برقرار کردن ارتباط یا تماس داخلی مورد استفاده قرار می گیرد. اینترکام ها معمولاً صفحه کلید، صفحه نمایش و دوربین نیز دارند. از این قسمت به عنوان نقطه پایانی پیجینگ استفاده می شود.

آمپلی فایر در سیستم پیجینگ تحت شبکه

ویژگی های سیستم پیجینگ تحت شبکه

سیستم پیجینگ تحت شبکه دارای ویژگی های خاصی می باشد که کاربرد آن را در محیط های مختلف بالا می برد. این ویژگی ها کارایی سیستم را بالا برده و آن را بر مدل آنالوگ برتری می دهند. بعضی از این ویژگی ها عبارتند از:

۱– انعطاف پذیری بالا و فاقد محدودیت منطقه ای. این دستگاه ها از نظر انعطاف پذیری نسبت به مدل های آنالوگ برتری دارند و تمام مناطق را تحت پوشش قرار می دهند.

۲– داشتن عملکردی قابل برنامه ریزی. می توان زمان پخش صدا را در این دستگاه برنامه ریزی کرد.

۳– داشتن قابلیت کنترل از راه دور.

۴– دادن هشدار های مورد نیاز مثل هشدار آتش سوزی.

۵– پشتیبان گیری و قابلیت بازیابی خودکار‌.

۶– داشتن کارکردی درست، دقیق و بدون تاخیر.

۷– نیاز به سیم کشی آنچنانی ندارد و از این نظر هم نسبت به سایر نمونه ها مناسب تر و مقرون به صرفه می باشد.

مبدل آمپلی فایر

قیمت سیستم پیجینگ

قیمت سیستم پیجینگ تحت شبکه با توجه به عوامل مختلفی تعیین می شود. این سیستم از بعضی لحاظ ها به صرفه تر از سیستم آنالوگ می باشد. یکی از عوامل مهم در تعیین قیمت سیستم پیجینگ کابل کشی است.

از این نظر سیستم پیجینگ تحت شبکه بسیار به صرفه تر است چون هزینه کابل کشی بالا می باشد. قیمت سیستم با توجه به کیفیت و اندازه آن نیز تعیین می شود. تعداد بلند گو هایی که در این سیستم به کار می روند هم قیمت آن را مشخص می کنند. قیمت سیستم پیجینگ به برند آن هم مربوط می شود. برند های معروف معمولاً قیمت بالاتری خواهند داشت چون دستگاه های آنها دارای کیفیت و ضمانت می باشند. برای خرید این دستگاه ها می توانید به گروه تولیدی صنعتی سریر مراجعه کنید. کارشناسان این شرکت تمامی اطلاعات مربوط به دستگاه ها و چگونگی کاربرد آنها را برای شما ارائه خواهند داد‌. با اطلاع از قیمت ها و تمایل داشتن به خرید می توانید خریدی مطمئن و با کیفیت از این شرکت داشته باشید. این شرکت تمامی محصولاتی که سفارش می دهید را با ضمانت اصالت و سلامت کالا در اختیار شما قرار می دهد.

خرید پیجینگ تحت شبکه

برای مشاهده جزئیات هر محصول، روی تصویر آن کلیک کنید

آمپلی فایر تحت شبکه

آمپلی فایر تحت شبکه

برای قیمت تماس بگیرید
اینترکام تک دکمه

اینترکام تک دکمه

برای قیمت تماس بگیرید
اینترکام دو دکمه

اینترکام دو دکمه

برای قیمت تماس بگیرید
اینترکام تحت شبکه

اینترکام صنعتی تحت شبکه

برای قیمت تماس بگیرید
بلندگوی پنلی دیواری تحت شبکه

بلندگوی پنلی دیواری تحت شبکه

برای قیمت تماس بگیرید
بلندگوی تحت شبکه شیپوری

بلندگوی تحت شبکه شیپوری

برای قیمت تماس بگیرید
بلندگوی تحت شبکه شیپوری

بلندگوی تحت شبکه شیپوری

برای قیمت تماس بگیرید
بلندگوی تحت شبکه شیپوری

بلندگوی تحت شبکه شیپوری

برای قیمت تماس بگیرید
بلندگوی ستونی تحت شبکه

بلندگوی ستونی تحت شبکه

برای قیمت تماس بگیرید
بلندگوی ستونی تحت شبکه

بلندگوی ستونی تحت شبکه

برای قیمت تماس بگیرید
بلندگوی سقفی تحت شبکه

بلندگوی سقفی تحت شبکه

برای قیمت تماس بگیرید
بلندگوی سقفی تحت شبکه ۱۰ وات

بلندگوی سقفی تحت شبکه ۱۰ وات

برای قیمت تماس بگیرید
بلندگوی شیپوری ۱۰۰ وات تحت شبکه

بلندگوی شیپوری ۱۰۰ وات تحت شبکه

برای قیمت تماس بگیرید
بلندگوی شیپوری ۲۰۰ وات تحت شبکه

بلندگوی شیپوری ۲۰۰ وات تحت شبکه

برای قیمت تماس بگیرید
بلندگوی شیپوری 4۰۰ وات تحت شبکه

بلندگوی شیپوری ۴۰۰ وات تحت شبکه

برای قیمت تماس بگیرید
بوق و هشدار تحت شبکه

بوق و هشدار تحت شبکه

برای قیمت تماس بگیرید
سیستم ساعت مرکزی ( Master clock )

سیستم ساعت مرکزی ( Master clock )

برای قیمت تماس بگیرید
مبدل آمپلی فایر آنالوگ به IP

مبدل آمپلی فایر آنالوگ به IP

برای قیمت تماس بگیرید
مرکز مانیتورینگ پیجینگ

مرکز مانیتورینگ پیجینگ

برای قیمت تماس بگیرید

سوالات متداول

پیجینگ تحت شبکه چیست؟

ما در بالای این صفحه به طور کامل سیستم پیجینگ تحت شبکه را توضیح دادیم. اما اگر بخواهیم به طور مختصر پیجینگ تحت شبکه را معرفی کنیم می‌توانیم بگوییم که یک سیستم ارتباطی بی‌سیم است که به کمک بلندگوها، امکان پیج کردن افراد را برای فراخوانی، اعلام هشدار و… فراهم می‌کند.

قیمت پیجینگ تحت شبکه

سیستم پیجینگ تحت شبکه متشکل از اجزا و ابزارهای مختلفی است که همگی در کنار هم فعالیت یکدیگر را کامل می‌کنند. همچنین یکی از مهم‌ترین فاکتورهای قیمت‌گذاری این سیستم، کاربرد آن است. به عنوان مثال سیستم پیجینگ یک بیمارستان با سیستم پیجینگ یک فروشگاه کاملا متفاوت است و هر نصب و پیاده‌سازی هر یک به وسایل متفاوتی نیازمند است که همین مورد باعث اختلاف قیمت این دو سیستم پیجینگ تحت شبکه می‌شود.

 

شما می‌توانید برای اطلاع دقیق از قیمت‌ها با ما تماس بگیرید.

۷۱۰۵۷۹۲۷ – ۰۲۱

بهترین فروشنده پیجینگ تحت شبکه کیست؟

سریر ویپ یکی از برترین تولید کننده‌های سیستم‌های مخابراتی تحت شبکه است که تولید، نصب و پیاده‌سازی پیجینگ تحت شبکه یکی به صورت تخصصی یکی از مزیت‌های این شرکت نسبت به دیگر تولید کنندگان است. بنابراین همانطور که شرکت‌ها و کارخانجات بزرگ ایران به سریر ویپ اعتماد کرده‌اند، شما هم می‌توانید تولید و راه‌اندازی پیجینگ تحت شبکه را به ما بسپارید.

جهت دریافت مشاوره رایگان و ثبت سفارش با ما تماس بگیرید:

۷۱۰۵۷۹۲۷ – ۰۲۱

small_c_popup.png

در حال حاضر بخش حساب کاربری دردسترس نمی‌باشد !

×