Search

021-71057925

پشتیبانی سریر

بررسی و خرید اینترکام تحت شبکه

اینترکام تحت شبکه چیست؟

انتخاب یک مورد مناسب برای خرید اینترکام تحت شبکه یکی از سخت‌ترین کارها است. خرید اینترکام مناسب به‌دلیل گستردگی و تنوع این محصول کار دشواری است. اینترکام تحت شبکه از وسایل ارتباطی می‌باشد که جهت ارتباط دادن داخل شبکه به کار گرفته می‌شود. از اینترکام برای برقراری تماس فوری هم استفاده می‌کنند. اینترکام، تلفنی با امکانات کنترلی بالا می‌باشد؛ این دستگاه جهت سرعت دادن به عملکرد و برقراری ارتباط تلفنی مورد استفاده قرار می‌گیرد. اینترکام در اصطلاح به معنی ارتباط داخلی است و کارایی مشابه با تلفن دارد و برای ساده نمودن تماس‌ها، به‌کار گرفته می‌شود. این دستگاه با استفاده از میکروفون و بلندگو تماس را برقرار می‌کند. اینترکام بر اساس نوع تکنولوژی به دو گروه اینترکام آنالوگ و اینترکام تحت شبکه تقسیم‌‌بندی می‌شود. اینترکام‌های آنالوگ ساختاری مشابه با آیفون دارند. در این مقاله برای آشنایی بیشتر شما در مورد اینترکام تحت شبکه اطلاعاتی آورده شده‌است.

اینترکام تحت شبکه برای برقرار کردن ارتباط داخلی در بستر ip می‌باشد و از کابل شبکه جهت برقراری ارتباط استفاده می‌کند. اینترکام تحت شبکه با نام های IP، SIP و ویپ نیز شناخته شده‌است. اینترکام IP از نظر سطح حفاظت به چند دسته تقسیم می‌شود. سطح حفاظت منظور همان محافظت از اینترکام در مقابل نفوذ کردن مایعات، جامدات و گرد و خاک است.

اینترکام تحت شبکه می‌تواند در هر کدام از گروه‌های زیر از نظر سطح حفاظت قرار گیرد.

۱– اینترکام معمولی که به آن غیر صنعتی هم می‌گویند و برای محیط‌های غیر صنعتی به‌کار گرفته می‌شود.

۲– اینترکام ضد آب. از این اینترکام در محیط‌های بارانی و مرطوب استفاده می‌کنند.

۳– اینترکام ضد انفجار که برای کار کردن در محیط‌های گازی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

اینترکام تحت شبکه ضد آب و ضد انفجار به خاطر محیطی که مورد استفاده قرار می‌گیرند نیاز به حفاظت زیادی دارند. به اینترکام‌های ضد آب و ضد انفجار، اینترکام صنعتی هم گفته می‌شود. از اینترکام‌های صنعتی در کارخانه‌ها استفاده می‌کنند چون بدنه آن‌ها در مقابل آب و گرد ‌و ‌خاک مقاوم می‌باشد. اینترکام‌ها به خاطر واشر‌های نسوز و مقاوم در مقابل آب و گرد و خاک در محیط‌های گازی هم مورد استفاده قرار می‌گیرند. این نوع اینترکام‌ها به خاطر اینکه از امکاناتی مثل چراغ و بوق هشدار برخوردار می‌باشند، برای مواقع بحران کارکرد بهتری دارند و خیال افراد را راحت می‌کنند.

انواع اینترکام صنعتی تحت شبکه از نظر نوع کاربرد

یکی از مهم‌ترین مواردی که در خرید اینترکام باید به آن توجه شود کاربردهای مختلف انواع آن است. اینترکام تحت شبکه از نظر کاربرد به چندین نوع مختلف تقسیم می‌شود که هر کدام کارکردهای خاص خود را دارند. انواع اینترکام صنعتی تحت شبکه عبارتند از:

خرید اینترکام با دکمه تماس فوری

اینترکام تک دکمه و اینترکام دو دکمه تحت شبکه دارای میکروفون، بلندگو و دکمه تماس فوری است. از این مدل برای تماس‌های کوتاه با یک شماره مخاطب استفاده می‌شود. مثلاً برای ارتباط یک بخش خاص با مدیر تولید کارخانه.

اینترکام تحت شبکه با قابلیت تماس فوری

خرید اینترکام همراه با صفحه کلید شماره‌گیری

اینترکام کیپد دار همراه با صفحه کلید برای تماس‌هایی که به چندین مخاطب وصل می‌شود مورد استفاده قرار می‌گیرد. مثلاً قسمت ایمنی کارخانه که باید با اکثر قسمت‌های کارخانه قابلیت تماس داشته باشد از این نوع اینترکام استفاده می‌کند.

خرید اینترکام صنعتی کیپد دار با سه دکمه تماس فوری

خرید اینترکام تصویری

از این نوع اینترکام تحت شبکه جهت شناسایی افراد هنگام ورود به مکانی مورد استفاده قرار می‌گیرد. در کل مدل تصویری چون تصویر فرد را نمایش می‌دهد، بیشتر برای شناسایی افراد به کار گرفته می‌شود. معمولاً در ورودی شرکت‌ها از این نوع اینترکام استفاده می‌کنند.

خرید اینترکام رومیزی

این مدل اینترکام حکم همان میکروفون تحت شبکه رومیزی را دارد. از این نوع اینترکام تحت شبکه برای پیج نمودن افراد استفاده می‌کنند. این مدل ممکن است دارای چند دکمه تماس فوری باشد. در اورژانس از اینترکام رومیزی استفاده می‌کنند.‌ برای پیج کردن پزشکان و پرستاران این نوع اینترکام را مورد استفاده قرار می‌دهند.

خرید آیفون تصویری تحت شبکه

این نوع اینترکام تحت شبکه مانند همان مدل تصویری است همراه با چندین کلید تماس فوری و همچنین صفحه کلید جهت شماره گرفتن. از آیفون تصویری تحت شبکه معمولاً در ساختمان‌های اداری و مسکونی استفاده می‌کنند.

خرید اینترکام آسانسور

اینترکام آسانسور حکم همان تلفن اضطراری را دارد. این مدل در واقع تلفنی توکار است و امکان اینکه از داخل آسانسور در مواقع اضطراری تماس بگیرید برقرار شده‌است. قبلاً از تلفن‌هایی ساده در آسانسورها برای مواقع اضطراری استفاده می‌کردند، اما امروزه اینترکام راهکاری بهتر می‌باشد.

خرید اینترکام صوتی

اینترکام صوتی تحت شبکه دوربین ندارد و فقط تماس صوتی برقرار می‌کند. این مدل از سایر اینترکام‌ها کاربرد بیشتری دارد. در مواردی که نیازی به دیدن تصویر افراد نیست این مدل از کارایی بیشتری برخوردار است. مدل صوتی دارای دکمه تماس فوری و صفحه کلید جهت شماره گیری می‌باشد.

اینترکام صوتی به سه گروه تقسیم می شود. یک گروه که همه با هم در ارتباط هستند و تا ۲۴۰ نفر یا کمی بیشتر می‌توانند با اینترکام با هم ارتباط بگیرند. گروه دوم یک به یک می باشند یعنی فقط دو نفر می توانند با اینترکام به هم متصل شوند و گروه آخر که همه به یک نفر متصل می‌شوند.

نحوه برقراری اینترکام‌ها با یکدیگر به چه صورت امکان پذیر می‌باشد؟

برقراری اینترکام یا ارتباط بین دو یا چند دستگاه در شبکه می‌تواند به چندین صورت انجام شود که مهم ترین آن‌ها:

  1. استفاده از پروتکل‌های شبکه: بسیاری از پروتکل‌های شبکه مانند TCP/IP، UDP، HTTP و FTP برای برقراری ارتباط بین دو دستگاه در شبکه استفاده می‌شوند. تا به‌عنوان مثال، برای ارسال اطلاعات از یک کامپیوتر به دستگاه دیگر، می‌توان از پروتکل TCP/IP استفاده شود.
  2. استفاده از سرویس‌های شبکه: بسیاری از سرویس‌های شبکه مانند پست الکترونیک، مرکز تلفن، وب سرویس و … برای برقراری ارتباط در شبکه مورد استفاده قرار می‌گیرند.
  3. استفاده از نرم‌افزارهای کاربردی: بسیاری از نرم‌افزارهای کاربردی مانند سامانه مدیریت مانیتورینگ نرم‌افزاری، نرم‌افزارهای مرکز تلفن و ویدئو کنفرانس برای برقراری ارتباط در شبکه استفاده می‌شود.

در هر صورت، برای برقراری اینترکام بهتر است از پروتکل‌ها و سرویس‌های استاندارد و معتبر استفاده شود و همچنین از روش‌های امنیتی مانند رمزنگاری و تایید هویت استفاده شود تا از دسترسی غیر مجاز به داده‌های حساس جلوگیری شود.

مقاومت دستگاه‌های اینترکام تحت شبکه در برابر آب، گرد و خاک و نفوذ مواد خارجی

در خرید اینترکام باید به مقاومت دستگاه توجه ویژه‌ای داشت. دستگاه‌های اینترکام تحت شبکه علاوه بر قابلیت‌های ارتباطی پیشرفته، باید دارای مقاومت مناسبی در برابر شرایط مختلف محیطی باشند. در اینجا به بررسی استانداردهای مقاومت دستگاه‌های اینترکام در برابر آب، گرد و خاک و نفوذ مواد خارجی پرداخته می‌شود. استفاده از دستگاه‌های با استاندارد مناسب برای شرایط محیطی مورد نظر، اطمینان حاصل می‌کند که دستگاه به طور بهینه کار خود را انجام می‌دهد و در برابر خطرات محیطی مانند آب، گرد و خاک و نفوذ مواد خارجی مقاوم است.

خرید اینترکام تحت شبکه مقاوم در برابر گرد و خاک و اب
اینترکام‌های تحت شبکه دارای استانداردهایی هستند که آن‌ها را در برابر آب، گرد و خاک و نفوذ مواد خارجی مقاوم می‌سازند و از جمله این استانداردها می‌توان به IP67، IP66 و IP65 اشاره کرد که در واقع، این استانداردها نشان گر مقاومت و شرایط محیطی مورد استفاده می‌باشد. به طور مثال، دستگاه‌های اینترکام با IP65 می‌توانند در برابر نفوذ گرد و خاک مقاوم باشند ولی دردستگاه‌های با IP66 می‌توانند در برابر آب مقاوم باشند و همچنین، دستگاه‌های با IP67 می‌توانند به صورت کامل در برابر آب و نفوذ گرد و خاک محافظت شوند که رایج‌ترین استاندارد از بین سطح حفاظتی بیان شده  IP65 و IP66 می‌باشد.

مزایای استفاده از اینترکام تحت شبکه

مزایایی که اینترکام دارد می‌تواند در انتخاب و خرید اینترکام تاثیر زیادی داشته باشد. اینترکام تحت شبکه برای برقراری ارتباط بین دو یا چند داخلی می‌تواند کاربردهای متعددی داشته باشد. در واقع، این سیستم به عنوان یک ابزار ارتباطی بین دو نقطه در واحدهای مختلف عمل می‌کند به طور مثال در واحد تولیدی می‌تواند به شرح زیر مورد استفاده قرار بگیرد:

۱. ارتباط بین کارگران: با استفاده از اینترکام، کارگران می‌توانند به راحتی با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. این امر می‌تواند در بهبود کارایی و افزایش تعامل بین کارگران یک ویژگی با اهمیت بالا محسوب شود.

۲. امنیت: سرور اینترکام (سرور پیجینگ) می‌تواند به عنوان یک ابزار امنیتی در واحد تولیدی عمل کند. با استفاده از این سیستم، می‌توان به‌راحتی دسترسی به نقاط مختلف واحد تولیدی را کنترل کرد و از ورود افراد غیر مجاز جلوگیری کرد.

۳. کاهش هزینه‌ها: با استفاده از اینترکام ip  و حذف کابل کشی در خصوص تامین برق با توجه به رعایت استاندارد poe در تولید اینترکام توسط تولید کننده اینترکام تحت شبکه و جایگزین کردن اینترکام با گوشی تلفن‌های همراه شما می‌توانید هزینه‌های خود را کاهش دهید.

 آیا اینترکام تحت شبکه امکان اتصال به شبکه‌های مختلف را دارد؟

یکی از نکاتی که لازم است قبل از خرید اینترکام راجع به آن بدانید، امکان اتصال آن به شبکه‌های دیگر است. اینترکام تحت شبکه یک دستگاه پیشرفته است که با بهره گیری از پروتکل voip، امکان ارتباط صوتی و تصویری بین افراد در محیط‌های مختلف فراهم می‌کند و  این دستگاه با نام‌های مختلفی نظیر:
IP intercom
Network video intercom system
Network intercom system
Ip video intercom
Voip intercom
Digital video intercom
Wall-mounted video intercom
اینترکام داخلی
اینترکام بیسیم
اینترکام صوتی
اینترکام وایرلس
اینترکام یک به یک
اینترکام پیجینگ
پنل اینترکام
اینترکام آسانسور
اینترکام تصویری
اینترکام رومیزی
اینترکام صنعتی
دستگاه تماس تصویری تحت شبکه، سیستم تماس تحت شبکه، دستگاه تماس تصویری IP و … در بازار شناخته می‌شود.

از ویژگی‌های مهم اینترکام تحت شبکه می‌توان به قابلیت اتصال به شبکه‌های مختلف اشاره کرد که با اتصال این دستگاه به شبکه، امکان ارتباط صوتی و تصویری با دیگر افراد در شبکه فراهم می‌شود و می‌توانید از راه دور با سایر اعضای داخل شبکه ارتباط بگیرید.

با استفاده از پروتکل‌های شبکه مانند TCP/IP، اینترکام تحت شبکه قادر به اتصال به شبکه‌های LAN و WAN است و همچنین با پروتکل‌های ارتباطی مانند SIP و ONVIF می‌تواند به سیستم‌های تلفنی IP و دوربین‌های تحت شبکه نیز متصل شود که امروزه از این ویژگی در خانه‌های هوشمند نیز استفاده می‌شود. که در ادامه بیشتر به آن می‌پردازیم.

کاربرد اینترکام در مکان‌های مختلف:
واحد تولیدی: ارتباط بین کارگران در دو سر نوار نقاله با یکدیگر جهت هماهنگی‌های بیشتر درشرایط محیطی سخت و … .
ایستگاه قطار: ارتباط مامور خط راه آهن با اتاق فرمان برای اقدام سریع و جلوگیری از وقوع حادثه
خانه‌های هوشمند: برای باز کردن درب ورودی، درب پارکینگ، اعلام پیغام از پیش ضبط شده، اعلام هشدار و …
هتل: ارتباط سریع اپراتور با واحد حراست و خدمه برای خدمات سریع‌تر به مسافران
شهر هوشمند: قرار دادن اینترکام در جاده‌ها برای ارتباط رانندگان جاده‌ای با پلیس و یا امداد جاده‌ای

اینترکام یک فناوری پیشرفته است که در زیرمجموعه‌های مختلفی قرار میگرید و شما می‌توانید نسبت به نوع کاربری مورد نیازتان نیز برای مواقع اضطرار یا هشدار از خروجی‌های بلندگو و چراغ هشدار نیز استفاده کنید.

سرور اینترکام مرکزی برای مدیریت و کنترل سیستم اینترکام

سرور اینترکام به عنوان مرکزی برای مدیریت و کنترل سیستم اینترکام عمل می‌کند. در این سیستم، سرور اینترکام نقش مهمی در کنترل و مدیریت سیستم اینترکام دارد و  شامل نرم‌‌افزار مدیریت مانیتورینگ  برای مدیریت کاربران، تنظیمات سیستم، مانیتورینگ و مدیریت ارتباطات می‌باشد. سرور اینترکام همچنین به منظور ارتباط با سایر سرورها و سیستم‌ها نیز قابل استفاده است و این ارتباطات می‌توانند به منظور ارسال و دریافت اطلاعات و هشدارها، تبادل داده‌های مورد نیاز و بهبود کارایی سیستم اینترکام به کار گرفته شوند تا کنترل به صورت یکپارچه صورت بگیرد.

کاربرد اینترکام IP به عنوان سیستم هشدار

سیستم اینترکام به عنوان یک سیستم هشدار نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. این سیستم به‌عنوان یک ابزار هشدار دهنده برای وقایع اضطراری و نیازهای امنیتی در مکان‌های مختلف مانند واحدهای تولیدی، دفاتر، بیمارستان‌ها و مدارس مورد استفاده قرار می‌گیرد و با استفاده از این سیستم، افراد می‌توانند به صورت سریع و آسان با یکدیگر ارتباط برقرار کنند و در صورت بروز حادثه، به‌سرعت واکنش نشان دهند.

امنیت در سیستم اینترکام و خرید اینترکام با قابلیت بوق و هشدار تحت شبکه

 

در واحدهای تولیدی به عنوان مثال از اینترکام‌های تک دکمه با قابلیت بوق و هشدار تحت شبکه می‌توان  به عنوان یک سیستم هشدار برای اعلام وقایع اضطراری مانند حریق، انفجار و نشت گاز استفاده شود و  همچنین، در دفاتر و محیط‌های اداری، سیستم اینترکام می‌تواند به عنوان یک سیستم هشدار برای اعلام نیازهای امنیتی مانند نیاز به کمک فوری یا ارتباط  دو گیت با همدیگر مورد استفاده قرار گیرد.

با استفاده از سیستم اینترکام به‌عنوان یک سیستم هشدار، می‌توان سطح امنیت را بالا برد و در مواقع ضروری به وقایع اضطراری و نیازهای امنیتی واکنش سریع نشان داد.

راهنمای نصب و راه‌اندازی اینترکام تحت شبکه: مراحل کامل و کاربردی

 برای نصب و راه‌اندازی اینترکام تحت شبکه در صورت رعایت مراحل زمان زیادی از شما نخواهد گرفت. در نوع اینترکام تحت شبکه دستگاه باید قابلیت اتصال به شبکه را داشته باشد و تنظیمات شبکه باید به‌درستی انجام شود. در ادامه، مراحل کامل و کاربردی برای نصب و راه‌اندازی اینترکام تحت شبکه را خدمت‌تان توضیح می‌دهیم:

مرحله اول

انتخاب نوع اینترکام: برای نصب یک اینترکام تحت شبکه، باید از دستگاهی استفاده کنید که قابلیت اتصال به شبکه را دارد و به پروتکل‌های TCP/IP و PoE پشتیبانی می‌کند تا نیاز به کابل کشی برق جداگانه‌ای نداشته باشید.

مرحله دوم
جانمایی محل نصب اینترکام: پس از انتخاب دستگاه، باید محل مناسب برای نصب آن را تعیین کنید. بهتر است دستگاه در محلی نصب شود که به‌راحتی قابل دسترسی باشد و از دسترسی کودکان و حیوانات خانگی جلوگیری شود، محل نصب اینترکام تحت شبکه بر روی دیوار را در تصویر زیر به شما نمایش داده‌ایم.

نصب اینترکام دیواری

مرحله سوم
نصب اینترکام: بعد از تعیین محل نصب، باید دستگاه را به دیوار یا سطح مورد نظر نصب کنید. برای نصب اینترکام، معمولا از پیچ و مهره و براکت‌های مخصوص که تولید کننده در بسته‌بندی قرار می‌دهد استفاده می‌شود.

مرحله چهارم
نرم‌افزار اینترکام: پس از نصب اینترکام، باید آن را به شبکه متصل کنید و تنظیمات شبکه را در دستگاه وارد کنید و همچنین، باید نرم‌افزار مربوط به دستگاه را در کامپیوتر خود نصب کرده و تنظیمات لازم را در آن انجام دهید یا در صورت استفاده از پنل اینترکام سریر شبکه می‌توانید از سرور اینترکام پیجینگ سریر ویپ استفاده کنید برای اطلاعات بیشتر این سرویس، تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

مرحله آخر
راه اندازی اینترکام: پس از پیکربندی، باید آن را تست کنید تا مطمئن شوید که به‌درستی کار می‌کند. برای این کار، می‌توانید با استفاده از نرم‌افزار مربوط به اینترکام، تنظیمات را بررسی کنید و تغییرات لازم را با توجه به نوع استفاده خودتان از طریق نرم‌افزار اعمال کنید.

با رعایت این مراحل، می‌توانید به‌راحتی دستگاه اینترکام تحت شبکه را نصب و راه‌اندازی کنید.

 

جمع‌بندی خرید اینترکام

اینترکام تحت شبکه از ابزارهای پرطرفدار امروزه می‌باشد که در محیط‌های کاری مخصوصاً محیط‌های صنعتی بسیار پرکاربرد است. در مطب دکترها یا قسمت‌های مختلف کارخانه می‌توان از این دستگاه استفاده کرد. این دستگاه کارکرد‌های زیادی دارد و راحتی ارتباط را مخصوصا در مواقع اضطراری به دنبال خواهد داشت. هنگام خرید اینترکام باید به اصل بودن آن و برندی که انتخاب می‌کنید توجه نمایید. حتماً از فروشگاه‌های معتبر خرید خود را انجام دهید تا با قیمت مناسب کالایی با کیفیت و اصل خریداری کنید. ما در مقاله تمامی خصوصیات اینترکام و انواع آن را بیان کردیم و شما باید با توجه به نیازی که دارید، یکی از انواع آن را انتخاب کنید ولی به یاد داشته باشید که همیشه بهتر است از محصولات معتبر و با کیفیت استفاده کنید تا با مشکلات کمتری در آینده مواجه شوید. در این سایت تمامی محصولات با قیمت و تمامی خصوصیات آنها درج شده‌اند، می‌توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و برای انتخابی بهتر از آن‌ها راهنمایی بگیرید.

صدای بدون نویز

اینترکام صنعتی سریر ویپ دارای با کیفیت‌ترین اجزا، صدایی شفاف در محیط‌های پر سروصدای صنعتی برای‌تان فراهم می‌کند.

اینترکام مناسب محیط‌های صنعتی پر سروصدا

ضد ضربه و ضد خش

درهیاهوی محیط‌های پر سروصدای صنعتی، برقراری یک ارتباط صوتی مناسب نیازمند ابزاری مقاوم و محکم مانند اینترکام صنعتی سریر ویپ است.

اجزای سیستم پیجینگ

مناسب نیازهای شما

اینترکام تحت شبکه سریر ویپ با یک طراحی زیبا و دقیق متناسب با محیط‌های صنعتی برای رفع نیازهای ارتباطی شما!

امکان نصب چراغ هشدار LED

این ویژگی به شما این امکان را می‌دهد تا در محیط با آلودگی صوتی بالا از طریق چراغ گردان از تماس ورودی مطلع شوید.

کلید تماس فوری چراغ دار

این ویژگی شما را از برقراری ارتباط در حین تماس با رنگ سبز و در هنگام قطع ارتباط با رنگ قرمز آگاه می‌سازد.

دارای میکروفون با قابلیت اکو کنسلر برای محیط های پر نویز

این حالت به شما کمک می‌کند تا آلودگی صوتی محیط در هنگام برقراری تماس، تاثیری در کیفیت مکالمه نداشته باشد.

تامین جریان برق از طریق POE

در این حالت با داشتن سوییچ POE دیگر نیازی به برق جداگانه برای تامین نیروی برق نمی‌باشد.

خرید اینترکام

مقالات مرتبط با اینترکام تحت شبکه

تفاوت اینترکام و تلفن

تفاوت اینترکام و تلفن پیش از پرداختن به تفاوت در برقراری ارتباط با اینترکام و تلفن لازم است که به شناخت کافی از سیستم‌های‌ ارتباطی اینترکام برسید؛ به طور کلی امروزه با

اینترکام دو دکمه؛ بررسی جامع اجزا، انواع و کاربردها

سیستم‌های اینترکام دو دکمه تحت شبکه سیستم‌هایی هستند که می‌توان به‌راحتی با آن‌ها ارتباط تلفنی برقرار کرد. درست مانند سیستم‌های تلفنی استاندارد یک فرستنده و یک گیرنده برای برقراری ارتباط دارند. ویژگی

اینترکام اتاق عمل چیست؟

اینترکام تحت شبکه یکی از پر استفاده‌ترین سیستم‌های مورد استفاده می‌باشد. اینترکام اتاق عمل سیستمی اختصاصی برای پیجینگ بیمارستان است که با استفاده از آن می‌توان بین اتاق عمل و بخش‌های دیگر

اینترکام نویمن

اینترکام نویمن در یک تعریف کلی باید گفت که  سامانه برقراری ارتباط و مکالمات داخلی را اینترکام می‌گویند و قابلیت ویژه این سیستم‌ در امکان برقراری تماس با ایستگاه‌های ارتباطی مختلف است اینترکام نویمن …

مشاوره خرید اینترکام

می‌توانید همین حالا با مشاورین سریر ویپ تماس بگیرید تا شما را در فرایند انتخاب و خرید اینترکام مناسب راهنمایی کنند.
مشاوره رایگان

سریر

سیستم پیجینگ

نمایش همه محصولات

سیستم های تلفنی

نمایش همه محصولات

ساعت مرکزی نمایشگر...

نمایش همه محصولات