Search

021-71057925

پشتیبانی سریر

تولید کننده تجهیزات ارتباطی

سریر شبکه

شرکت گروه تولیدی و صنعتی سریر شبکه ویرا با نام تجاری سریر شبکه، فعالیت خود را از سال ۹۵ در زمینه تولید تجهیزات مخابراتی نظیر تلفن صنعتی، اینترکام، پیجینگ، ساعت مرکزی(ntp server) و مرکز تلفن تحت شبکه آغاز کرد. 

این شرکت تمام توان خود را بر این باور بنا نموده است تا از طریق تولید تجهیزات بومی در حوزه مخابراتی و بیمارستانی مانند ساعت اتاق عمل بتواند در راستانی بومی سازی دانش و ممانعت از خروج ارز از کشور عمل نماید.

پیجینگ تحت شبکه سریر ویپ

محصولات سریر شبکه

پروژه‌های سریر شبکه

بیمارستان‌ها

و محیط‌های درمانی

شرکت‌ها

و محیط‌های صنعتی

ادارات

و محیط‌های کاری

کارخانه‌‌ها

و محیط‌های کارگاهی

خدمات سریر شبکه

سیستم‌های مانیتورینگ، هشدار و آلارم

خدمات مهندسی دقیق و سریع

ارتباط هوشمند؛ بیمارستان و اتاق عمل

سیستم نوبت‌دهی و احضار پرستار

سیستم‌های پیجینگ هوشمند

سیستم ارتباطات صنعتی؛ شبکه صدا

چرا سریر شبکه؟

تولید متخصص با دستاوردهای برتر

به‌عنوان یکی از پیشگامان در حوزه فناوری، به توسعه و به‌روزرسانی مداوم مجموعه‌ای از محصولات و راه‌حل‌های نوآورانه ادامه می‌دهیم. با بهره‌گیری از تیم متخصص و با تجربه، متعهد هستیم که در انطباق با استانداردهای HSE، محصولاتی ایمن و کیفیت بالا به بازار عرضه کنیم.


پشتیبانی بی‌پایان و خدمات پس از فروش

یکی از اصول برجسته و فرهنگ کاری ما در سریر شبکه، ارائه خدمات پس از فروشی است که نه‌تنها سریع و کارآمد است بلکه همیشه در دسترس مشتریان قرار دارد. ما به تضمین آسودگی خاطر شما در هنگام استفاده از محصولات و راهکارهای سریر شبکه اهمیت می‌دهیم. تیم فنی و اجرایی ما، همواره آماده ارائه خدمات حرفه‌ای و پاسخگو به شما هستند.

تولید هوشمند با فناوری نوین

سریر شبکه با تکیه بر دانش فنی جاری و تحقیقات پیشرفته، محصولات و راه‌کارهای نوینی را طراحی و توسعه می‌دهد. این شرکت متعهد است به به‌روزرسانی مداوم و ارتقا کیفی و کمی محصولات خود، با هدف ارائه راه‌حل‌های بروز و مطابق با نیازهای جدید بازار.هماهنگی، زیبایی و کیفیت در هر محصول

در سریر شبکه، ما بر این اصل ساخت متمرکزیم که هر محصول نه‌تنها باید کارآیی بی‌نظیری داشته باشد، بلکه باید زیبا باشد. ما به تولید کالاهای با کیفیت بالا که دارای جلوه زیبا هستند متعهدیم. هدف ما این است که مشتریان ما با خرید از ما، نه‌تنها به کیفیت بالای محصولات دست پیدا کنند، بلکه زیبایی هر کالا را نیز تجربه کنند.

مشاوره فنی و مالی

مشتریان می‌توانند قبل از تصمیم به خرید، مشاوره جامعی در زمینه‌های فنی و مالی، راهکار یا خدمات مد نظر خود دریافت کنند. این امکان باعث می‌شود که با آگاهی کامل، گزینه مناسبی را انتخاب کرده و نحوه دریافت خدمات را بشناسند.صرفه‌جویی مالی

محصولات و راه‌کارهای سریر شبکه نه‌تنها نسبت به محصولات خارجی، بلکه در مقایسه با سایر محصولات داخلی نیز دارای ارزش اقتصادی بیشتری هستند. این شرکت به استفاده از فناوری‌های نوین برای ارائه خدمات به‌روز و با قیمت مناسب توجه ویژه‌ای دارد، چیزی که آن را به یکی از انتخاب‌های هوشمندانه برای مشتریان تبدیل می‌کند.

 

سریر قابل اعتماد است!

logo-samandehi

مقالات سریر شبکه

سریر

سیستم پیجینگ

نمایش همه محصولات

سیستم های تلفنی

نمایش همه محصولات

ساعت مرکزی نمایشگر...

نمایش همه محصولات