سریر

سریر تولید کننده  سیستم‌های پیجینگ اینترکام تحت شبکه اسپیکر تحت شبکه ساعت مادر

عضو پارک علم فناوری پردیس

Search
تولید کننده تجهیزات ارتباطی
 
 

سریر شبکه

شرکت گروه تولیدی و صنعتی سریر شبکه ویرا با نام تجاری سریر شبکه، فعالیت خود را از سال ۹۵ در زمینه تولید تجهیزات مخابراتی نظیر تلفن صنعتی، اینترکام، پیجینگ، ساعت مرکزی(ntp server) و مرکز تلفن تحت شبکه آغاز کرد.

این شرکت تمام توان خود را بر این باور بنا نموده است تا از طریق تولید تجهیزات بومی در حوزه مخابراتی و بیمارستانی مانند ساعت اتاق عمل بتواند در راستانی بومی سازی دانش و ممانعت از خروج ارز از کشور عمل نماید.

آخرین مقالات

دسته بندی محصولات

چرا سریر؟

۰۱

تولید متخصص با دستاوردهای برتر

به‌عنوان یکی از پیشگامان در حوزه فناوری، به توسعه و به‌روزرسانی مداوم مجموعه‌ای از محصولات و راه‌حل‌های نوآورانه ادامه می‌دهیم. با بهره‌گیری از تیم متخصص و با تجربه، متعهد هستیم که در انطباق با استانداردهای HSE، محصولاتی ایمن و کیفیت بالا به بازار عرضه کنیم.

۰۲

پشتیبانی بی‌پایان و خدمات پس از فروش

یکی از اصول برجسته و فرهنگ کاری ما در سریر شبکه، ارائه خدمات پس از فروشی است که نه‌تنها سریع و کارآمد است بلکه همیشه در دسترس مشتریان قرار دارد. ما به تضمین آسودگی خاطر شما در هنگام استفاده از محصولات و راهکارهای سریر شبکه اهمیت می‌دهیم. 

۰۳

تولید هوشمند با فناوری نوین

سریر شبکه با تکیه بر دانش فنی جاری و تحقیقات پیشرفته، محصولات و راه‌کارهای نوینی را طراحی و توسعه می‌دهد. این شرکت متعهد است به به‌روزرسانی مداوم و ارتقا کیفی و کمی محصولات خود، با هدف ارائه راه‌حل‌های بروز و مطابق با نیازهای جدید بازار.

۰۴

هماهنگی، زیبایی و کیفیت در هر محصول

در سریر شبکه، ما بر این اصل ساخت متمرکزیم که هر محصول نه‌تنها باید کارآیی بی‌نظیری داشته باشد، بلکه باید زیبا باشد. ما به تولید کالاهای با کیفیت بالا که دارای جلوه زیبا هستند متعهدیم. هدف ما این است که مشتریان ما با خرید از ما، نه‌تنها به کیفیت بالای محصولات دست پیدا کنند، بلکه زیبایی هر کالا را نیز تجربه کنند.

۰۵

مشاوره فنی و مالی

مشتریان می‌توانند قبل از تصمیم به خرید، مشاوره جامعی در زمینه‌های فنی و مالی، راهکار یا خدمات مد نظر خود دریافت کنند. این امکان باعث می‌شود که با آگاهی کامل، گزینه مناسبی را انتخاب کرده و نحوه دریافت خدمات را بشناسند.

۰۶

صرفه‌جویی مالی

محصولات و راه‌کارهای سریر شبکه نه‌تنها نسبت به محصولات خارجی، بلکه در مقایسه با سایر محصولات داخلی نیز دارای ارزش اقتصادی بیشتری هستند. این شرکت به استفاده از فناوری‌های نوین برای ارائه خدمات به‌روز و با قیمت مناسب توجه ویژه‌ای دارد، چیزی که آن را به یکی از انتخاب‌های هوشمندانه برای مشتریان تبدیل می‌کند.

سریر شبکه نگاهی به فعالیت های ما

حضور پر رنگ و پر شور سریر در تمامی نمایشگاه های مربوط به این حوزه کاری نشان دهنده اهمیت و جدیدت سریر در این راه است در تمام این مدت سپاسگزار و متشکر از همراهان خود هستیم.

حضور سریر در نمایشگاه

سریر

سریر

تمامی محصولات

نمایش همه محصولات

سیستم پیجینگ

نمایش همه محصولات

سیستم های تلفنی

نمایش همه محصولات

ساعت مرکزی نمایشگر...

نمایش همه محصولات